k navigaci k navigaci


Návštěva Hany Holišové

30. května

V pátek dne 18. 5. 2018 navštívila naši školu vzácná návštěva. Za žáky přijela herečka a zpěvačka Hana Holišová, mimo jiné absolventka naší školy, proslavená mnoha televizními, filmovými i divadelními rolemi. Za hlavní roli v Muzikálu Papežka obdržela před pár lety Cenu Thálie. Našim žákům povyprávěla o svém studiu na naší škole, o filmových i divadelních rolích a předvedla své pěvecké umění. Zazněl tak její nádherný hlas a přenesl nás do Francie plné chansónů, na rockové scény i na prkna, která znamenají Svět. Její návštěva rovněž motivovala žáky nejen umělecky zaměřené a jsme hrdi, že za námi přijela.

Aleš Pavelka

Foto zde.

archiv aktualit

Menu

TOPlist

Kontaktní informace

Komenského 343/5, 680 11 Boskovice
Telefon: +420 516 802 544
E-mail: posta@spgs-bce.cz