k navigaci k navigaci


Školní rok 2014-2015

Příjmení a jméno:

Třída:

Název akce (soutěže), případné umístění:

Havránková Nikola

  1. C

Komenský a my – účast v soutěži – národní kolo

Zobačová Jana

  1. C

Komenský a my – účast v soutěži – národní kolo

Kolektiv 2. C

 

Národní kolo soutěže Enersol

Koudelková Růžena

3. C

Pedagogická Poema Beroun – za inspirativní výkon v přednesu

Blahová Adéla

2. A

Pedagogická Poema Beroun – za inspirativní výkon v četbě

Gloserová Veronika

1. C

Pedagogická Poema Beroun- za inspirativní výkon v improvizaci

Ostrovská Monika

1. A

1. místo v regionálním kole – řečnická soutěž Demosthenes

Kocůrková Sára

2. B

Okresní kolo Olympiády z ANJ

Marie Ambrozová, 4. C

RPPP ze ZPR

 

Nela Dohnálková, Vendula Dvořáková, Dominik Fadrný, 4. C

RPPP z DEJ

 

Michal Ženata, Markéta Mertová,4.C

RPPP ze ZSV

 

Lukášek Pavel

4.C

Atletika – vrh koulí, 1. místo

Družstvo stolní tenis- okr.

Hoši

2. místo

Družstvo stolní tenis – okr.

Dívky

1. místo

Družstvo stolní tenis – krajské kolo

Dívky

3. místo

Šafářová Adéla - atletika

1. C

800 m

Šafářová Adéla – přespolní běh

 

1. místo

Družstvo dívek

 

Přespolní běh, 3. místo

Volejbal dívky – Boskovice

 

2. místo

Plavecká štafeta

 

Ch – 3. místo, D – 2. místo, smíšená – 2. místo

Pedagogické hry 2015 Levice

 

Stolní tenis: 1. místo - Švancarová Veronika 3.C, Švancarová Markéta 1.A, Striová Kristýna 1.B.

Badminton: 3. místo - Zachovalová Karolína 2.C, Chrastinová Veronika 2.C

Plavání: 50 m volný způsob: 3. místo - Dohnalíková Jana, 3. B

50 m prsa: 2. místo Dohnalíková Jana,  3.B

Atletika: 60m: 2 místo - Kožnárková Nikola, 1.A

Skok daleký: 1.místo - Kožnárková Nikola, 1.A 800m: 1. místo - Nikola  Dolečková, 1.A

Skok vysoký: 3. místo: Navrátilová Lucie,3.C

Vrh koulí: 2.místo - Baráková Adriana,3. A

Celkem Atletika:1. místo

Celkem všechny sporty:

1. místo – Boskovice

Vybíhalová Iveta

2. A

1. místo v soutěži Co bych vylepšil ve svém městě?

Hejtmánková Andrea, Jurková

Barbora, Setníčková Iveta

3. B

1. místo v soutěži Co my na to?

Krejčíková Nela, Hladká Alžběta

2. A

2. místo  v soutěži Co my na to? pořádané charitou Blansko

Novák Tomáš, Ryšavá Julie

2. B

3. místo  v soutěži Co my na to? pořádané charitou Blansko

Sedláková Kateřina, Nečasová Eliška

2. A

čestné uznání v soutěži Co my na to? pořádané charitou Blansko

smíšený pěvecký sbor Voice Band

Průřez třídami

stříbrné pásmo v kategorii pěvecké sbory Hudební festival Karlovy Vary (březen)

Jazz kvartet SPgŠ Boskovice

3. C, 3.B

1. místo v kategorii instrumentální soubory Hudební festival Karlovy Vary (březen)

Šmydlinky

1. A, 3.C., 3.A

2. místo v kategorii instrumentální soubory Hudební festival Karlovy Vary (březen)

Trio SPgŠ Boskovice

1. B, 3.A, 3.C

1. místo v kategorii vokálně-instrumentální soubory Hudební festival Karlovy Vary (březen)

Tina Ghaloomová

1. A

1. místo v kategorii hra na klavír Hudební festival Karlovy Vary (březen)

Eva Koukolová

2. B

čestné uznání v kategorii hra na klavír Hudební festival Karlovy Vary (březen)

Veronika Ertlová

3. C

2. místo v kategorii muzikálový zpěv Hudební festival Karlovy Vary (březen)

Marie Smolíková

3. B

3. místo v kategorii klasický zpěv Hudební festival Karlovy Vary (březen)

Helena Fojtová

3. C

čestné uznání v kategorii klasický zpěv Hudební festival Karlovy Vary (březen)

Jakub Nesnídal

3. C

3. místo Mezinárodní pěvecká soutěž Akord 2015 Levice (březen)

Jakub Nesnídal

3. C

cena poroty za interpretaci Zlatá struna Plzeň (leden)

Martina Holková

3. B

2. místo – autorská  píseň Zlatá struna Plzeň (leden)

Žáci 2. C

2. C

Enersol, účast v národním kole





Kontaktní informace

Komenského 343/5, 680 11 Boskovice
Telefon: +420 516 802 544
E-mail: posta@spgs-bce.cz