k navigaci k navigaci


Školní rok 2015-2016

Příjmení a jméno:

Třída:

Název akce (soutěže), případné umístění:

Chrastinová Michaela

Brožovičová Michaela

Jandorová Klára

3. C

Krajské kolo Enersol, 1. místo

Chrastinová Michaela

Brožovičová Michaela

Jandorová Klára

3. C

Národní kolo  Enersol, 4. místo v soutěži jednotlivců, 3. místo v soutěži družstev

Chrastinová Michaela

Brožovičová Michaela

Jandorová Klára

3. C

Okresní kolo SOČ, 1. místo

Krajské kolo SOČ, 3. místo

Celostátní kolo SOČ, 3. místo

Švancarová Petra

1. C

Pedagogická poema Kroměříž, titul mistr - přednes

Havránková Nikola

2. C

Pedagogická poema Kroměříž, titul mistr - improvizace

Janošková Jana

2. C

Pedagogická poema Kroměříž, titul tovaryš - čtení

Švancarová Markéta

 

2. A

Soutěž ve tvorbě pro děti, 1. místo, poezie

Veronika Fuchsová, Veronika Borkovcová, Nicol Sychrová, Magdaléna Štafová

1. A

Soutěž Smelý Zajko, Levice, 1. místo -  loutkové divadlo

Dominik Pernica, Monika Ostrovská, Štěrbová Dominika, Barbora Hanáčková, Anna Horáková, Monika Koudelková, Michaela Stejskalová, Lucie Smetanová, Veronika Kočí, Gita Cháberová, Markéta Novotná, Klára Charvátová, Simona Dostálová, Kateřina Fojtová

2. A, 2. B

Moje veličenstvo kniha, čestné uznání (literární složka)

Janošková Jana, Havránková Nikola

  1. C

Shakespeare – soutěž SPgŠ Odry, 1. místo

Holub Martin

4. C

RPPP  ze ZSV

Mikulášková Iveta

4. C

RPPP ze ZSV

Kobylková Natálie

4. C

RPPP ze ZSV

Nesnídal Jakub

4. C

RPPP ze ZSV

Řezníčková Dominika

4. C

RPPP ze ZSV

Šafářová Adéla

2.C

Atletika – 800m  - 1.místo

Nicola Kožnárková

2.A

skok daleký -  2.místo

Šafářová Adéla

2.C

přespolní běh – 1 místo

Družstvo stolní tenis – okr.

Dívky

1.místo

Družstvo stolní tenis – kraj

Dívky

3.místo

Plavecká štafeta

 

3.místo SPgŠ Boskovice

 

 

Jednotlivci: Suchanová Nikola 1.místo 100m Prsa,

Dohnalík Jiří 2. místo 50m kraul, 3.místo Šafářová Adéla 100m Kraul ….

Pedagogické hry 2016 Levice

 

Stolní tenis: 2.místo – Striová, M. Švancarová

Badminton: 4. místo – Chrastinová, Zachovalová

Plavání: 50 m volný způsob:2. Místo - Suchanová

50 m prsa: 1. místo - Suchanová

Skok daleký:3. Místo -Kožnárková

800m: 1. Místo - Dolečková

Skok vysoký: 3. Místo - Karásková

Celkem Atletika:3-4místo

Celkem všechny sporty: 3.místo

Horáková A., Hanáčková B., Smetanová L, Šobáňová J.

2.B

1. místo v soutěži Exran - Co my na to?

Králová A., Koukolová E.

3.B

2. místo  v soutěži Exran - Co my na to? pořádané charitou Blansko

Tylšarová Daniela

3.C

3. místo  v soutěži Exran - Co my na to? pořádané charitou Blansko

Horáková L., Štěrbová D., Hasoňová K., Dohnalíková

2.B

4. místo  v soutěži Co my na to? pořádané charitou Blansko

Kudrnová I., Žilková K.

3.B

5. místo  v soutěži Co my na to? pořádané charitou Blansko

Šobáňová Jana

2.B

1.místo v celostátní soutěži pedagogických škol

Topinková Vendula

1.A

2.místo v celostátní soutěži pedagogických škol

Hegerová Lucie

2.C

3.místo v celostátní soutěži pedagogických škol

Palečková Kristýna

3.C

1.místo v celostátní soutěži MY DVA s Jirkou Bouškou do Ria

Výběr studentů

2.A, 2.B

Čestné uznání v soutěži Veličenstvo kniha

Marie Smolíková

4.B

Hudební festival Krnov, čestné uznání v klasickém zpěvu

Martina Holková

4.B

Hudební festival Krnov, čestné uznání v populárním a muzikálovém zpěvu

Šmydlinky (Martin Kupsa, Andrea Vymazalová, Martina Španělová, Tina Ghaloomová, Jiří Horák, Marie Smolíková)

2.A, 1.B, 3.C

Hudební festival Krnov, 3. místo v kategorii vokálně-instrumentální soubory

Kvartet (Martin Štěpánek, Dominik Pernica, Martina Holková, Nikola Richterová)

1.C, 2.B, 4.B, 2.C

Hudební festival Krnov, 1. místo v kategorii vokální soubory

Tina Ghaloomová

2.A

Hudební festival Krnov, 1. místo hra na klavír a varhany

Martin Štěpánek

1.C

Hudební festival Krnov, 2. místo hra na klavír a varhany

Petra Švancarová

1.C

RH faktor – absolutní vítěz

Petra Švancarová

1.C

RH faktor – vítěz kategorie B

Martin Štěpánek

1.C

RH faktor – 2.místo v kategorii B

Martin Štěpánek

1.C

RH faktor – cena diváků

Martina Holková

4.B

Lyra 2015

Martina Holková, Monika Ostrovská

4.B, 2.A

Lyra 2015 cena Voxela

Martina Holková

4.B

Zlatá struna Plzeň - 2. místo v autorské soutěž

Andrea Maděričová

1.C

Akord Levice - 3. místo

Petra Švancarová

1.C

Akord Levice - 3. místo





Kontaktní informace

Komenského 343/5, 680 11 Boskovice
Telefon: +420 516 802 544
E-mail: posta@spgs-bce.cz