k navigaci k navigaci


Krajský přebor v silovém čtyřboji

29. března

Dne 8. 3. 2017 se naše čtyřčlenné družstvo dívek doplněné dvěma jednotlivkyněmi a jeden chlapec, přihlášený  do soutěže jednotlivců,  zúčastnily krajského přeboru a přeboru města Brna v silovém čtyřboji, který pořádala Střední Polytechnická škola Brno, Jílová, ve své moderně vybavené tělocvičně  s posilovnou.

Dívky soutěžily v deseti družstvech ve šplhu na tyči, trojskoku z místa, hodu medicinbalem a leh-sedu, chlapci v patnácti družstvech ve shybech na hrazdě, benčpresu, trojskoku z místa a shybech vznesmo na hrazdě. Všechny disciplíny byly hodnoceny podle bodovacích tabulek, výsledky sčítány a seřazeny do výsledkové listiny v tabulce družstev a jednotlivců.

Naše družstvo dívek ve složení Monika Bělochová, Veronika Černá, Edita Šustrová a Lucie Adamcová obsadilo v silné konkurenci 46. závodnic vynikající čtvrtou příčku a z jednotlivkyň byla nejúspěšnější Monika Bělochová a Edita Šustrová na 9., resp. 10. místě.

Jako dvě závodnice v soutěži jednotlivkyň nezařazených do družstva se umístila  Miriam Zdrubecká  na 35.místě a Martina Vystavělová na 43. místě. Vynikajícího výkonu dosáhla v disciplíně  leh – sed za 60 sec. výkonem 61 opakování  Lucie Adamcová, čímž získala titul přebornice kraje a Města Brna.

Do soutěže jednotlivců postoupil David Kolínský, který obsadil v celkovém hodnocení  68. závodníků konečné 47. místo.

V tak silné konkurenci borců, kteří se věnují závodně sportovní gymnastice, kulturistice a bojovým sportům, patří našim závodníkům velké poděkování a pochvala za vzornou reprezentaci školy

a velmi pěkná umístění.

Za kabinet tělesné výchovy: Mgr. L. Dobeš

Foto zde.

archiv aktualitKontaktní informace

Komenského 343/5, 680 11 Boskovice
Telefon: +420 516 802 544
E-mail: posta@spgs-bce.cz