k navigaci k navigaci


Akce Schools United ke Dni učitelů

4. dubna

Dne 28. 3. 2018 si učitelé všech škol připomněli svůj svátek. Na naší škole proběhlo nejen vysílání školního rozhlasu týkající se dané události a života Učitele národů, Jana Amose Komenského, ale zúčastnili jsme se již další akce Schools United v projektu Hrdá škola. Tentokrát se akce týkala Dne učitelů a jako podnět k dané akci jsme si vzali schránku na pozitivní vzkazy a poděkování pro učitele a fotokoutek s osloveným a oblíbeným pedagogem naší školy, který se konal ve středu 28. 3. Všem zúčastněným na dané akci děkuji, zejména těm žákům, kteří nechali pro pedagogy vzkaz a rovněž těm, kteří využili fotokoutek, čímž akci Schools United podpořili.  Vzkazů pro učitele bylo přibližně cca 150 – 200, což nás učitele velmi příjemně překvapilo a děkujeme za ně. Všem učitelům nejen z naší školy rovněž přeji Vše dobré do jejich práce. A na co se nyní v dubnu můžeme se Schools United těšit? Na akci Den Země na školách dne 23. 4. či na Poslední zvonění, kterého se můžeme tradičně, nyní již ve spolupráci s danou organizací na konci dubna zúčastnit. A v červnu nás čeká Den hudby. Shání se DJ, že by Miss Sympatie školního vysílání?

Aleš Pavelka

f_1 f_2 f_3 f_4 f_5

archiv aktualitKontaktní informace

Komenského 343/5, 680 11 Boskovice
Telefon: +420 516 802 544
E-mail: posta@spgs-bce.cz