k navigaci k navigaci


Mikuláš v MŠ, ZŠ a PrŠ Boskovice

13. prosince

Ve středu, dne 5. 12. 2018 během učební praxe třídy 4. B se v MŠ, ZŠ, PrŠ Boskovice konal Mikuláš pro danou školu a její žáky z I. stupně. Po tradičním úvodním vstupu Mikuláše, čertů a andělů si naši žáci pro děti připravili hudební vstup (zpěv a hra na zobcovou flétnu a Ukulele), dále čertovské hry a nakonec byl pěkný, mikulášský výstup zakončen obrovskou a rozesmátou čertovskou diskotékou. Děti, kromě mikulášské nadílky obdrželi čertovské vysvědčení a ujištění od Mikuláše, že si jejich chování zkontroluje opět za rok. Musím dodat, jako vedoucí skupiny učební praxe, že naší škole neudělali žáci z třídy 4. B paní profesorky Valterové hanbu, naopak prokázali, že z nich, a z jejich schopností v zařízeních praxe můžeme mít radost.

Aleš Pavelka

Foto zde.

archiv aktualitKontaktní informace

Komenského 343/5, 680 11 Boskovice
Telefon: +420 516 802 544
E-mail: posta@spgs-bce.cz