Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ze života školy > Aktuality > Jaro vítáme hudbou!

Jaro vítáme hudbou!Datum konání:
24.4.2024

Pro tradiční jarní koncert spojil pěvecký sbor HlaHolky svoje síly se ZUŠ Boskovice a společně oslavily Rok české hudby rozmanitými sborovými skladbami v dopoledním čase pro naši školu a odpoledne pro veřejnost.

Dopolední vystoupení bylo obohaceno o slavnostní předávání cen za významnou reprezentaci školy, projekty a úspěchy a dvě třídy dostaly ocenění za výhru v projektu „Vylepši si školu“. Tento projekt vznikl jako podpora školních participativních rozpočtů díky spolupráci Jihomoravského kraje, JINAG – Jihomoravské agentury pro veřejné inovace a města Brna, které se spojily s cílem podpořit rozvoj potenciálu mladé generace. Politickým garantem projektu byl Lukáš Dubec, 1. náměstek hejtmana JMK, ceny předávala specialistka pro participativní rozpočet za agenturu JINAG Dagmar Peřinová a 1. místostarosta města Boskovice Ing. Lukáš Holík.

Odpolední koncert sklidil velký úspěch a pochvalné recenze a posluchači odcházeli dojati a naplněni krásnými melodiemi Bílé duhy, You Rise me up a ukrajinské ukolébavky Luli, luli, které zazněly v závěrečné části koncertu.