Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ze života školy > Nabídka soutěží

Nabídka soutěží


Vyber si

Soutěže, olympiády, přehlídky a další akce, které ukážou co v tobě je. Stačí si vybrat z široké nabídky a zúčastnit se! 

Ozvi se poradkyni pro nadané 

Nevíš, co si vybrat a jakým směrem se rozvíjet? Pro tebe je tu naše poradkyně pro nadané Mgr. Nela Kuncová (nela.kuncova@spgs-bce.cz). Neváhej se jí ozvat. Proberete společně tvůj potenciál, objevíte tvé silné stránky a najdete způsob, jak je dále rozvíjet. 

Chci se přihlásit do soutěže. Co dále? 

Ozvi se učiteli, který má soutěž na starosti. Pokud není u soutěže žádný učitel přímo uvedený, ozvi se poradkyni pro nadané Mgr. Nele Kuncové. 

Chci se zúčastnit týmové soutěže, ale chybí mi členové týmu. 

Poptej se svých spolužáků a dalších studentů/studentek ze školy. Pokud ti stále chybí členové do týmu, pomůže ti s hledáním naše poradkyně pro nadané. 

Štítky:

Prezentiáda

Datum konání: 1. 1. 2023 - 21. 4. 2023

Prezentiáda je projekt pro žáky základních a středních škol Česka a Slovenska zaměřený na prezentační dovednosti. Právě ty učí Prezentiáda studenty ještě dlouho předtím, než budou rozhodovat o tom, jestli například dostanou práci svých snů.45. ročník SOČ - Středoškolská odborná činnost

Datum konání: 1. 2. 2023 - 18. 6. 2023

V letošním roce se koná již 45. ročník Středoškolské odborné činnosti neboli SOČ. V případě zájmu o soutěž se obracejte na naši poradkyni pro nadané Mgr. Nelu Kuncovou. Elevator: nápadem to začíná (Ombudsman)

Datum konání: 10. 1. 2023 - 11. 2. 2023

Pro všechny studentky a studenty středních škol vyhlašuje Ombdusman ve spolupráci s Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání projektovou soutěž Elevator: nápadem to začíná. Soutěž o nejlepší studentskou úvahu (MUNI)

Datum konání: 20. 12. 2022 - 31. 3. 2023iBobr

Datum konání: 15. 11. 2022

iBobr aneb BOBŘÍK INFORMATIKYOlympiády

Stejně jako v loňských letech se opět chystáme zapojit jako škola do olympiády z anglického a českého jazyka. Výsledky z minulých let ukázaly, že se naši studenti umí prosadit v konkurenci ostatních středních škol.Pedagogická poema

Datum konání: 7. 11. 2022 - 10. 11. 2022

Pedagogická poema je přehlídkou v přednesu prózy, poezie, ve čtení a improvizaci žáků středních pedagogických škol, středních odborných škol pedagogických a pedagogických lyceí a setkáváním učitelů těchto škol. Mezi ostatními přehlídkami, soutěžemi v přednesu má specifické postavení.FabLab

Datum konání: 11. 10. 2022 - 7. 12. 2022

Soutěž s FabLabem je program určený pro střední školy z Jihomoravského kraje, jehož cílem je studenty praktickou formou seznámit s moderními výrobními technologiemi.