Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ze života školy > Aktivity žáků > Školní kolo Pedagogické poemy

Školní kolo Pedagogické poemyDatum konání:
14.10.2021
Datum ukončení:
15.10.2021

Školní kolo Pedagogické poemy proběhlo v letošním roce ve dvou dnech. Nejprve jsme se sešli ve čtvrtek 14. října, abychom si poslechli čtení, přednesy a improvizované vyprávění adresované středoškolskému publiku. A potom nás v pátek 15.října navštívily děti z mateřské školky Na rohu, aby byly diváky příběhů určených právě dětem mateřských škol. Moc jim děkujeme za osobní účast a pozitivní atmosféru, kterou pomohly vytvořit.

Letošní ročník poemy využilo 18 žáků naší školy, aby si vyzkoušeli, jaké to je, přijít se svým sdělením před diváky. Že to není úplně legrace, postavit se před publikum a zaujmout je svým vystoupením, tuší asi každý. Ale ti, co našli odvahu opravdu to udělat, už vědí, že se to dá zvládnout. A že pouze tréning dělá mistra.

Děkuji všem účastníkům, divákům, moderátorům a porotě za krásný čas s mluveným slovem. A věřím, že příští rok si to opět užijeme a bude nás ještě víc.

Na závěr gratulace těm, kteří stanuli na pomyslných stupních vítězů.

 

PŘEDNES

1. Natálie Rosičová 3.A

2. Vojtěch Pernica 3.C

3. Karolína Leitnerová 1.A

 

ČTENÍ

1. Sandra Frantová 3.C

2. Aneta Hrdá 3.A

3. Tereza Fučíková 3.C

 

IMPROVIZOVANÉ VYPRÁVĚNÍ

1. Sára Musilová 3.C

2. Kája Jedináková 2.A

3. Sarah Bedanová 3.C

 

Držíme palce všem třem dívkám, které nás z prvních míst pojedou reprezentovat do celostátního kola 8.-11. listopadu v Brně.

 

poema