Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ze života školy > Aktuality > Tipy, jak na přijímačky

Tipy, jak na přijímačkyMilí uchazeči, milé uchazečky, 
 
velmi nás těší váš zájem o naši školu. Moc děkujeme všem, kteří už své přihlášky donesli nebo odeslali. Příjem přihlášek ke studiu na školní rok 2022/23 je možný do úterý 1. 3. 2022 vč. Pokud někdo z vás ještě svou přihlášku nestihl doručit, můžete tak učit osobně ještě dnes do 14:00 a v pondělí mezi 8:00-16:00 a v úterý mezi 8:00-14:00 na sekretariátě školy,  nebo poslat doporučeně poštou na adresu školy - Komenského 343/5, 680 11 Boskovice. 
 
Už máte za sebou prohlídku školy, podání přihlášky a teď hurá na přípravu k přijímačkám. Možná je to ta nejvíce obávaná část, ale my věříme, že kvalitní příprava je základem úspěchu. Máme pro vás 8 tipů, jak se nachystat na přijímačky.  
 
! TIP 1: K jednotné přijímací zkoušce doporučujeme vyzkoušet si nanečisto vyplnit testování zadání z minulých let. Dostupná jsou na webu Cermatu.
 
! TIP 2: Našim uchazečům o obor Předškolní a mimoškolní pedagogika doporučujeme zhlédnout videa o školní přijímací zkoušce: 
! TIP 3: Nezapomeňte sledovat naši facebookovou stránku, kde se dozvíte důležité informace k přijímačkám v kostce, přehledně a srozumitelně. 
 
! TIP 4: Chcete nasát tu „pedáckou" atmosféru přátelství, podpory a porozumění? Sledujte aktuality ze života školy, fotky a videa z praxí a co ve škole aktuálně zažíváme na našem  Instagramu
 
! TIP 5: Pro kompletní informace, kritéria přijímacího řízení a mnoho dalšího se neostýchejte prozkoumat naše webové stránky
 
! TIP 6: Zrovna vyšlo nové číslo našeho školního časopisu Pod lavicí. Přečti si, zasměj se a třeba i ty jednou budeš součástí redakce. Časopis je v režii přímo žáků školy a je naplněn jejich články a autorskou tvorbou. 
 
! TIP 7: Na závěr připomínáme důležité termíny
Zkouška Termín řádný Termín náhradní
Jednotná přijímací zkouška
 12. a 13. 4. 2022
 10. 5. a 11. 5. 2022
Školní přijímací zkouška (PMP)   19. / 21. 4. 2022  12. 5. / 13. 5. 2022
 
! TIP 8: S jakýmkoliv dotazem k přihláškám a přijímacímu řízení se obracejte na asistentku vedení Mgr. Taťánu Reiblovou
 
Věříme, že podání přihlášky k nám na školu bylo tím správným rozhodnutím. Těšíme se, až vás budeme moci uvítat na přijímacích zkouškách a blíže se s některými z vás seznámit na školní přijímací zkoušce!